Čas na serveru 00:10:34

Josef Hlinomaz
Žirafa

Id: 173201

Žirafa

  •  / Žirafa / Josef Hlinomaz
  •  / Žirafa / Josef Hlinomaz
  •  / Žirafa / Josef Hlinomaz

kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 21 x 19,5 cm, signováno s věnováním vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4106x

Vyvolávací cena:

3 800