Čas na serveru 10:22:24

Josef Hlinomaz
Žirafa v noci

Id: 42105

Žirafa v noci

  •  / Žirafa v noci / Josef Hlinomaz

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 5027x

Vyvolávací cena:

8 000