Čas na serveru 07:52:19

Josef Hodek
Kytice

Id: 95711

Kytice

  •  / Kytice / Josef Hodek
  •  / Kytice / Josef Hodek
  •  / Kytice / Josef Hodek
  •  / Kytice / Josef Hodek

kombinovaná technika/karton, rozměr 60 x 47 cm, signováno vpravo dole, datováno 1962, na několika místech poškozený karton, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2130x

Vyvolávací cena:

3 100