Čas na serveru 14:15:57

Josef Hodek
Na cestě

Id: 40810

Na cestě

  •  / Na cestě / Josef Hodek
  •  / Na cestě / Josef Hodek
  •  / Na cestě / Josef Hodek

olej/plátno, rozměr 42 x 58 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2220x

Vyvolávací cena:
500

1 628