Čas na serveru 09:39:09

Josef Hodek
Na návštěvu v zimě

Id: 1268

Na návštěvu v zimě

  •  / Na návštěvu v zimě / Josef Hodek

olej/lepenka, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno 1942, volné v rámu, oděrky na rámu, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 3836x

Vyvolávací cena:

11 000