Čas na serveru 07:43:09

Josef Holub
Březový les

Id: 1519

Březový les

  •  / Březový les /  Josef Holub
  •  / Březový les /  Josef Holub
  •  / Březový les /  Josef Holub

olej/plátno, rozměr plátna 73 x 81 cm, signováno vpravo dole, datováno 1930, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4227x

Vyvolávací cena:
29 000

56 000