Čas na serveru 09:13:34

Josef Holub
Cesta pod strání

Id: 1356

Cesta pod strání

  •  / Cesta pod strání /  Josef Holub

olej/karton/sololit, rozměr 37 x 26 cm, signováno vlevo dole, datováno 1933, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2537x

Vyvolávací cena:
14 500

17 502