Čas na serveru 04:37:17

Josef Holub
Cesta v lese

Id: 195301

Cesta v lese

  •  / Cesta v lese /  Josef Holub

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, signováno vlevo dole, doba vzniku kolem 1900, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, přiložen letáček Městského muzea v Kralupech nad Vltavou, které bude pořádat autorovu výstavu a počítá se zveřejněním uvedeného obrazu

zobrazeno: 2234x

Vyvolávací cena:

73 000

Příhozy: 63