Čas na serveru 20:55:58

Josef Holub
Chaloupka v lese

Id: 36703

Chaloupka v lese

  •  / Chaloupka v lese /  Josef Holub

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16 x 11,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav

zobrazeno: 1182x

Vyvolávací cena:

1 800