Čas na serveru 04:28:09

Josef Holub
Krajina

Id: 208716

Krajina

  •  / Krajina /  Josef Holub
  •  / Krajina /  Josef Holub
  •  / Krajina /  Josef Holub

olej/lepenka, rozměr 30 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 593x

Vyvolávací cena:
2 200

18 000