Čas na serveru 13:10:33

Josef Holub
Krajina

Id: 155501

Krajina

  •  / Krajina /  Josef Holub
  •  / Krajina /  Josef Holub
  •  / Krajina /  Josef Holub

olej/plátno/karton, rozměr 22 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, raná práce, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 746x

Vyvolávací cena:

21 000