Čas na serveru 14:41:11

Josef Holub
Letní krajina

Id: 347301

Letní krajina

  •  / Letní krajina /  Josef Holub

olej/plátno, rozměr 60 x 82 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, rámováno, původní autorská adjustace, raná práce, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1926x

Vyvolávací cena:

120 000

Příhozy: 85