Čas na serveru 08:09:09

Josef Holub
Mezi keři

Id: 363301

Mezi keři

  •  / Mezi keři /  Josef Holub
  •  / Mezi keři /  Josef Holub
  •  / Mezi keři /  Josef Holub

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1938, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 950x

Vyvolávací cena:

12 500