Čas na serveru 14:52:59

Josef Holub
Na potůčku

Id: 1415

Na potůčku

  •  / Na potůčku /  Josef Holub
  •  / Na potůčku /  Josef Holub
  •  / Na potůčku /  Josef Holub

olej/karton, rozměr 50 x 65,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1922, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3326x

Vyvolávací cena:
15 000

26 100