Čas na serveru 20:35:43

Josef Holub
Pohled do krajiny

Id: 161902

Pohled do krajiny

  •  / Pohled do krajiny /  Josef Holub

olej/karton, rozměr 49,5 cm x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 2808x

Vyvolávací cena:

43 000