Čas na serveru 01:55:23

Josef Holub
Polabí

Id: 101304

Polabí

  •  / Polabí /  Josef Holub
  •  / Polabí /  Josef Holub
  •  / Polabí /  Josef Holub
  •  / Polabí /  Josef Holub

olej/karton, rozměr 48 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 1925, přetřený původní rám, drobné oděrky v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2745x

Vyvolávací cena:

61 000

Příhozy: 65