Čas na serveru 22:52:10

Josef Holub
Potůček

Id: 1309

Potůček

  •  / Potůček /  Josef Holub
  •  / Potůček /  Josef Holub
  •  / Potůček /  Josef Holub

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní pěkný stav

zobrazeno: 1555x

Vyvolávací cena:

10 500