Čas na serveru 01:01:44

Josef Holub
Rozkvetlé pole

Id: 264902

Rozkvetlé pole

  •  / Rozkvetlé pole /  Josef Holub

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno 1918 vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 4817x

Vyvolávací cena:

39 000

Příhozy: 52