Čas na serveru 14:35:38

Josef Holub
Rybář na řece

Id: 658

Rybář na řece

  •  / Rybář na řece /  Josef Holub

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 18, velmi kvalitní práce z ranějšího období, drobné oděrky na obrazu i rámu, původní stav, vhodné k čištění, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4872x

Vyvolávací cena:
14 000

28 000