Čas na serveru 09:28:11

Josef Holub
Rybníček

Id: 1462

Rybníček

  •  / Rybníček /  Josef Holub
  •  / Rybníček /  Josef Holub
  •  / Rybníček /  Josef Holub

olej/karton, rozměr 42 x 49 cm, signováno vlevo dole, datováno 1920, malba mírně poškozena - drobně vysypána, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3315x

Vyvolávací cena:
13 000

21 000