Čas na serveru 14:46:05

Josef Holub
Soumrak v lese

Id: 534

Soumrak v lese

  •  / Soumrak v lese /  Josef Holub

olej/plátno/karton, rozměr 28 x 24 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve výborném stavu

zobrazeno: 3337x

Vyvolávací cena:
4 600

8 000