Čas na serveru 12:14:36

Josef Holub
Starý dům

Id: 260203

Starý dům

  •  / Starý dům /  Josef Holub
  •  / Starý dům /  Josef Holub
  •  / Starý dům /  Josef Holub

olej/lepenka, rozměr 29 x 19 cm, značeno a datováno 1900 vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1772x

Vyvolávací cena:
3 800

24 000