Čas na serveru 23:34:33

Josef Holub
Tichá cesta

Id: 171809

Tichá cesta

  •  / Tichá cesta /  Josef Holub
  •  / Tichá cesta /  Josef Holub
  •  / Tichá cesta /  Josef Holub
  •  / Tichá cesta /  Josef Holub

olej/karton, rozměr 36 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno, poškozený rám, obraz v minulosti odborně čištěn

zobrazeno: 1919x

Vyvolávací cena:

18 000