Čas na serveru 12:02:48

Josef Holub
Topoly

Id: 418806

Topoly

  •  / Topoly /  Josef Holub
  •  / Topoly /  Josef Holub
  •  / Topoly /  Josef Holub

olej/karton, rozměr 36 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1692x

Vyvolávací cena:

19 000