Čas na serveru 17:45:19

Josef Holub
Únor

Id: 192902

Únor

  •  / Únor /  Josef Holub
  •  / Únor /  Josef Holub
  •  / Únor /  Josef Holub

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 28,5 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1885x

Vyvolávací cena:

9 000