Čas na serveru 23:37:32

Josef Holub
Úplněk

Id: 281101

Úplněk

  •  / Úplněk /  Josef Holub
  •  / Úplněk /  Josef Holub
  •  / Úplněk /  Josef Holub
  •  / Úplněk /  Josef Holub

olej/lepenka, rozměr viditelný 24 x 31 cm, značeno a datováno 1911 vpravo dole, drobné oděrky na rámu, vzácná raná práce

zobrazeno: 5266x

Vyvolávací cena:
4 800

39 500

Příhozy: 49