Čas na serveru 22:18:35

Josef Holub
Zarostlý břeh

Id: 98602

Zarostlý břeh

  •  / Zarostlý břeh /  Josef Holub

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 42 x 32 cm, signováno vlevo dole, datováno 95, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1060x

Vyvolávací cena:

13 200