Čas na serveru 18:23:21

Josef Holub_
Smíchov

Id: 199609

Smíchov

  •  / Smíchov / Josef Holub_
  •  / Smíchov / Josef Holub_
  •  / Smíchov / Josef Holub_
  •  / Smíchov / Josef Holub_

olej/lepenka, rozměr 40 x 60 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, poškozený rám

zobrazeno: 1604x

Vyvolávací cena:

5.9.2019, 19:58:00

4.8.2019 9:30 1 500 Kč