Čas na serveru 14:56:26

Josef Hrubeš
Vysočany

Id: 38803

Vysočany

  •  / Vysočany / Josef Hrubeš
  •  / Vysočany / Josef Hrubeš
  •  / Vysočany / Josef Hrubeš
  •  / Vysočany / Josef Hrubeš
  •  / Vysočany / Josef Hrubeš

olej/karton, rozměr 36 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno 1940, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2816x

Vyvolávací cena:
900

2 730