Čas na serveru 02:02:22

Josef Hubáček
Ajaccio

Id: 50708

Ajaccio

  •  / Ajaccio / Josef Hubáček
  •  / Ajaccio / Josef Hubáček
  •  / Ajaccio / Josef Hubáček

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 27, lokálně odloupnutá malba, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2284x

Vyvolávací cena:

19 500