Čas na serveru 13:53:59

Josef Hubáček
Korsika

Id: 138802

Korsika

  •  / Korsika / Josef Hubáček
  •  / Korsika / Josef Hubáček
  •  / Korsika / Josef Hubáček
  •  / Korsika / Josef Hubáček
  •  / Korsika / Josef Hubáček
  •  / Korsika / Josef Hubáček

olej/plátno/dřevo, rozměr 54 x 44 cm, signováno s datací vlevo dole, plátno poškozeno z minulosti nalomením, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1003x

Vyvolávací cena:

46 000

Příhozy: 61