Čas na serveru 02:58:44

Josef Hubáček
Na kraji vesnice

Id: 147302

Na kraji vesnice

  •  / Na kraji vesnice / Josef Hubáček

olej/plátno podloženo karton, rozměr 35 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1334x

Vyvolávací cena:

16 500