Čas na serveru 03:35:53

Josef Hubáček
Před Prahou

Id: 23501

Před Prahou

  •  / Před Prahou / Josef Hubáček

olej/plátno, rozměr 45 x 65 cm, signováno vpravo dole, lehce setřená signatura, autorsky rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2131x

Vyvolávací cena:

12 000