Čas na serveru 03:29:57

Josef Hubáček
Přístav Pireus

Id: 155201

Přístav Pireus

  •  / Přístav Pireus / Josef Hubáček

olej/plátno, rozměr 40 x 54 cm, signováno vpravo dole, popsáno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1394x

Vyvolávací cena:
7 500

40 000