Čas na serveru 03:19:52

Josef Hubáček
Z jižní Francie

Id: 314504

Z jižní Francie

  •  / Z jižní Francie / Josef Hubáček

olej/karton, rozměr 23,5 x 29,5 cm, značeno pod rámem vpravo dole, značně poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3011x

Vyvolávací cena:
2 800

16 500