Čas na serveru 07:51:07

Josef Hubáček
Z Korsiky

Id: 17102

Z Korsiky

  •  / Z Korsiky / Josef Hubáček
  •  / Z Korsiky / Josef Hubáček
  •  / Z Korsiky / Josef Hubáček

olej/plátno, rozměr 33 x 46 cm, signováno vpravo dole, nečitelná datace, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu

zobrazeno: 2483x

Vyvolávací cena:
2 200

33 000