Čas na serveru 11:05:18

Josef Hubáček
Z Korsiky

Id: 74204

Z Korsiky

  •  / Z Korsiky / Josef Hubáček
  •  / Z Korsiky / Josef Hubáček
  •  / Z Korsiky / Josef Hubáček

olej/plátno, rozměr 54 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 26, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 6777x

Vyvolávací cena:

130 000

Příhozy: 116