Čas na serveru 15:16:02

Josef Hurt
Na starém městě

Id: 188109

Na starém městě

  •  / Na starém městě / Josef Hurt

olej/lepenka, rozměr 62 x 43 cm, signováno vlevo dole, datováno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 983x

Vyvolávací cena:
1 200