Čas na serveru 06:58:25

Josef Hurt
V březovém háji

Id: 158909

V březovém háji

  •  / V březovém háji / Josef Hurt

olej/plátno, rozměr 66 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti odborně čištěn a restaurován

zobrazeno: 2152x

Vyvolávací cena:

17 000

Příhozy: 61