Čas na serveru 07:32:34

Josef Jacob Burgaritzky
Zimní nálada

Id: 72801

Zimní nálada

  •  / Zimní nálada / Josef Jacob Burgaritzky

olej/plátno, rozměr 47 x 92 cm, signováno vpravo dole, v minulosti značně restaurováno, nerámováno

zobrazeno: 2282x

Vyvolávací cena:
3 800