Čas na serveru 06:51:46

Josef Jacob Burgaritzky
Zimní nálada

Id: 72801

Zimní nálada

  •  / Zimní nálada / Josef Jacob Burgaritzky

olej/plátno, rozměr 47 x 92 cm, signováno vpravo dole, v minulosti značně restaurováno, nerámováno

zobrazeno: 1488x

Vyvolávací cena:
3 800