Čas na serveru 23:48:06

Josef Jambor
Stařeček

Id: 1161

Stařeček

  •  / Stařeček / Josef Jambor
  •  / Stařeček / Josef Jambor
  •  / Stařeček / Josef Jambor

akvarel/papír, velikost papíru 39,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1916, zaprášeno pod sklem, původní stav

zobrazeno: 3319x

Vyvolávací cena:

4 100