Čas na serveru 10:55:42

Josef Jambor
Blatinské chalupy

Id: 668

Blatinské chalupy

  •  / Blatinské chalupy / Josef Jambor

olej/plátno, rozměr plátna 26 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1938, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 6551x

Vyvolávací cena:
11 000

28 000