Čas na serveru 02:56:42

Josef Jambor
Bouřka nad Bystřicí

Id: 38501

Bouřka nad Bystřicí

  •  / Bouřka nad Bystřicí / Josef Jambor

olej/plátno, rozměr 29 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno 1936, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2368x

Vyvolávací cena:

27 500