Čas na serveru 14:50:20

Josef Jambor
Cesta na Českomoravské vysočině

Id: 258902

  •  / Cesta na Českomoravské vysočině / Josef Jambor

olej/plátno/karton, rozměr 52 x 63 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně výstavní štítek, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2810x

Vyvolávací cena:

33 000