Čas na serveru 03:50:37

Josef Jambor
Chaloupka v údolí

Id: 25705

Chaloupka v údolí

  •  / Chaloupka v údolí / Josef Jambor

akvarel/papír, velikost listu 19 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno 1950, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1973x

Vyvolávací cena:

19 500