Čas na serveru 15:03:38

Josef Jambor
Daleký pohled

Id: 56303

Daleký pohled

  •  / Daleký pohled / Josef Jambor

akvarel/papír, rozměr 30 x 45 cm, signováno vlevo dole monogramem, datováno 1914, volné v rámu, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 13158x

Vyvolávací cena:
1 800

26 000