Čas na serveru 19:00:45

Josef Jambor
Jarní tání

Id: 113909

Jarní tání

  •  / Jarní tání / Josef Jambor
  •  / Jarní tání / Josef Jambor
  •  / Jarní tání / Josef Jambor

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 1950, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 22153x

Vyvolávací cena:

115 000

Příhozy: 113