Čas na serveru 05:07:07

Josef Jambor
Krajina

Id: 184801

Krajina

  •  / Krajina / Josef Jambor
  •  / Krajina / Josef Jambor
  •  / Krajina / Josef Jambor

olej/plátno/karton, rozměr 29 x 43 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 855x

Vyvolávací cena:

12 000