Čas na serveru 04:18:56

Josef Jambor
Krajina

Id: 257512

Krajina

  •  / Krajina / Josef Jambor
  •  / Krajina / Josef Jambor
  •  / Krajina / Josef Jambor

olej/karton, rozměr 35 x 49 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 7561x

Vyvolávací cena:

39 500

Příhozy: 48