Čas na serveru 20:28:32

Josef Jambor
Krajina

Id: 272603

Krajina

  •  / Krajina / Josef Jambor
  •  / Krajina / Josef Jambor
  •  / Krajina / Josef Jambor

olej/plátno, rozměr 34 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 17002x

Vyvolávací cena:

35 000