Čas na serveru 14:18:29

Josef Jambor
Krajina

Id: 272603

Krajina

  •  / Krajina / Josef Jambor
  •  / Krajina / Josef Jambor
  •  / Krajina / Josef Jambor

olej/plátno, rozměr 34 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 16140x

Vyvolávací cena:

35 000